Роб. день - 9.00 - 18.00 Неділя, Субота - Вихідний

Пінопласт

Пінопласт Львів, ціни від виробника

Пінополістирольні плити 
ТІСО 


ТІСО ПСБ-С-25
- зовнішнє утеплення фасадів будинків
- утеплення і шумоізоляція дахів, лоджій, частин підземних споруд
- ізоляція труб
- тепло- і гідроізоляція підземних комунікацій
- тепло- і гідроізоляція при будівництві басейнів

ТІСО ПСБ-С-35
- утеплення підлог
- утеплення підвалів
- утеплення дренажних систем
- утеплення фундаментів
- утеплення підземних споруд, стоянок автомобілів
- запобігання промерзання грунтів

Каталог продукції пінопласту

Пінопласт є утеплювачем, який не поступається за теплоізоляційними властивостями мінеральній ваті.  Не ускладнює конструкцію стін і в чотири рази легше мінеральної вати, так як на 98% складається з повітря, що значно зменшує його теплопровідність. А по волого - захисним властивостями не має рівних в своєму роді.

Пінопласт (пінополістирол) проводиться шляхом нагрівання гранул полістиролу, поміщених в форму, які в результаті вспінюються і склеюються між собою. Залежно від інтенсивності їх росту виробники виготовляють пінопласт (пінополістирол) 15, 25, 35 щільності. Потім він ріжеться на листи товщиною 20, 30, 40, 50, 100мм (також бувають і інші розміри). Застосування пінопласту (пінополістиролу) досить велике: утеплення фасадів будівель, стінових перегородок, підлог, дахів, підземних конструкцій будівель і т.д. До недоліків можна віднести тендітну структуру і Можливі (з плином часу) розриви молекулярних сполук, що веде до деформації полістирольних гранул.

Економія в будинку, утепленому, за допомогою пінопласту може становити від 25 до 30% і окупиться такий ремонт через два-три роки.

Купити пінопласт у Львові по дешевим цінам легше простого, заходьте в каталог продукції, вибирайте товари, і ми вам доставимо в любий район міста.

Наша команда

відповість на усі ваші запитання!

Сергій

(067) 314-19-39

Оля

(067) 672-25-51

Максим

(067) 488-76-38