Роб. день - 9.00 - 18.00 Неділя, Субота - Вихідний

5 причин утеплити фасад

5 причин утеплити фасад

5 причин утеплити фасад

        Стоячи за крок до зимової непогоди та опалювального сезону, ціни на паливо нещадно зростають. І для того щоб мінімізувати витрати коштів на  опалення упродовж довгих років потрібно знайти альтернативний варіант економії тепла  у власному  домі. Одним із найефективніших рішень теплозбереження ─ це утеплення фасаду.

        Фахівці по утепленню будинків запевняють, що існує безліч переваг на користь такого рішення, об’єднуючи які можна виділити 5 основних причин утеплити оселю.

1 Економічність

   Як вже зауважувалось у вище сказаному, питання економії у наш час повстає чи не щодня, тому даний випадок не є виключенням. Аналізуюючи та досліджуючи інтенсивність тепловтрати будинку без утеплення було встановленно, що саме через стіни відбувається найбільша втрата тепла, а отже ─  ваших коштів витрачених на нього. Простіше кажучи, тепло, яке втрачається через стіни обігріватиме вулицю, а не Вас і  Вашу оселю. І не залежно від того, який вид палива ви використовуєте для опалення дому ─ економія коштів у такий спосіб є найефективнішою.

2 Оптимальний клімат вдома

   Утеплений фасад дає змогу підтримувати комфортний та стабільний  клімат  вдома у будь-яку пору року, за рахунок збереження тепла взимку та теплонепроникність  влітку.

3 Непроникність морозу

   Завдяки утеплюючому матеріалу, для вашої оселі стануть не страшні низькі температури за вікном; мінеральна вата, пінополістирол та інші будівельні матеріали для теплоізоляції забезпечують морозостійкість для ваших стін .

4 Відсутність грибка

   Це ще один вагомий плюс до рахунку на користь утеплення фасаду.  У місцевостях з підвищеною вологістю не рідко на стінах з’являється грибок, який є шкідливим для здоров’я мешканців, та псує естетичний вигляд кімнати. Утеплення фасаду є відмінним рішенням у нейтралізації грибка. 

5. Зміни вигляду фасаду

   Внаслідок утеплення фасаду послідовно змінюється і його зовнішній вигляд. Такі зміни дозволяють вам підійти до оформлення фасаду з креативом, втілюючи сучасні дизайнерські ідеї. Тоді ваша оселя буде символізувати для вас добробуд та приємні емоції, а ваша сімʹя   буде вдячна Вам за тепло комфорт та турботу.