Роб. день - 9.00 - 18.00 Неділя, Субота - Вихідний

Декоративна штукатурка -10%

STONEHENGE

1 грн.

STONEHENGE – декоративна штукатурка Декоративна акрилова штукатурка – імітація натурального граніту. Надзвичайно стійка до ударів, завдяки чому добре захищає основу будівлі в цокольному шарі. Використовується як штукатурка для вестибюлів, терас т

Артикул :
  • 80

ЗАСТОСУВАННЯ
Штукатурка рекомендується для виконання декоративних та захисних шари в області цоколів, підвалів або внутрішніх зон з високими експлуатаційними навантаженнями. Штукатурку можна наносити на всі несучі мінеральні і смолисті поверхні з відповідною несучою здатністю і зчепленням.
ІНСТРУМЕНТИ
Тертка з нержавіючої сталі, пластикова тертка, кельма.

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ
Вільні, не зв'язані з основою шари слід усунути. У разі значних нерівностей потрібно виконати шпаклювання за допомогою клейового розчину TERMOLEP-U, у разі більших нерівностей з можливим додаванням будівельного наповнювача. Підготовану таким чином основу заґрунтувати ґрунтом GRUNLIT-K. Підготовчі роботи завершити не пізніше, ніж за 24 години до накладання штукатурки.

СПОСІБ ВИКОРИСТАННЯ
Приготування штукатурної маси:
Штукатурка поставляється у вигляді готової для використання маси. Не можна поєднувати її з іншими матеріалами, розбавляти або загущувати. Безпосередньо перед використанням перемішати масу тільки вручну (кельмою) для вирівнювання консистенції. Не використовуйте для цього змішувач або механічні мішалки. Не допускайте утворення піни.
Накладання маси і розгладжування штукатурки:
Масу потрібно накладати шаром товщиною наповнювача за допомогою гладкої тертки з нержавіючої сталі і одночасно розгладжувати пластиковою терткою, завжди в одному напрямку. Надлишки матеріалу помістити назад у відро і перемішати. Уникайте нерівностей та заглиблень, які негативно впливають на естетику і довговічність обробленої поверхні. Не затирати. Безпосередньо після нанесення помити інструменти водою.