Роб. день - 9.00 - 18.00 Неділя, Субота - Вихідний

Акрилова внутрішня фарба Majsterpol Latex Paint Royal-White

Акрилова внутрішня фарба Majsterpol Latex Paint Royal-White

1 грн.

ЦІну уточнюйте в менеджера LATEX PAINT – WHITE – біла інтер’єрна фарба Найвищої якості матова біла інтер’єрна латексна фарба, стійка до води і чистки. Рекомендується для фарбування представницьких житлових і офісних приміщень і поверхонь, що під

Наявність :
  • в наявності
Артикул :
  • 83

ЗАСТОСУВАННЯ
Latex Paint Royal-White дозволяє рівномірно і ретельно покривати всі гладкі поверхні. Підходить для фарбування внутрішніх поверхонь, виконаних, наприклад, з гіпсокартону, гіпсової, вапняної і цементно-вапняної штукатурки. Легко наноситься, дуже ефективна.

ОБРОБКА
Основа повинна бути рівною, чистою, сухою й очищеною від пилу і засобів, що знижують рівень адгезії. Старі шпалери, можливі злущення повністю усунути, глибокі тріщини і отвори заповнити і розгладити. Крейди і шліфування підкладки зміцнити ґрунтовкою GRUNLIT-G. Після відповідної підготовки основи фарбувати пензлем, валиком або розпиленням (не використовуйте при температурі нижче + 5°С (стосується Темп. об'єкту фарбування). У разі фарбування поверхонь, освітлених напрямним світлом, слід звернути особливу увагу на підготовку основи, спосіб фарбування і вибір інструментів.
Параметри для нанесення методом безповітряного розпилення:
Сопло: 517 (Wagner, Grako)
Тиск: 150 бар
Відстань пістолету від поверхні фарбування: 30-40 см