Роб. день - 9.00 - 18.00 Неділя, Субота - Вихідний

Фасадна  силіконова фарба Majsterpol 12 кг

Фасадна силіконова фарба Majsterpol 12 кг

Ціну уточнюйте

ЦІну уточнюйте в менеджера MAJSTERFARBA - Силіконова фарба виробляється на базі кремнійорганічної дисперсії.

Наявність :
  • в наявності
Артикул :
  • 82

ВИД ОСНОВИ
Декоративна штукатурка мінеральна і акрилова, відповідно витримана традиційна штукатурка, цементно-вапняна та цементна, бетон та інші мінеральні поверхні

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ
Основа повинна бути сухою, чистою, стабільною, несучою, без пилу, жирних плям, висолів хімічного і біологічного походження. Старі основи потрібно змити водою під тиском. Всі окремі, не пов'язані з основою шари усунути. Нерівності вирівняти і зашпаклювати. Основу з поглинаючими властивостями та схильністю до утворення пилу перед фарбуванням слід заґрунтувати препаратом GRUNUT SL. У разі нанесення фарби на свіжоприготовані мінеральні основи потрібно витримати як мінімум. 2-тижневий період витримки. Декоративні штукатурки можна фарбувати не менш ніж через три дні після нанесення.

СПОСІБ ВИКОРИСТАННЯ
Упаковка містить продукт, готовий до використання. При необхідності розбавити фарбу з невеликою кількістю води (для першого фарбування макс. 10%, для другого 5% за об'єму фарби). Після ретельного перемішування фарбу можна наносити валиком, пензлем або розпиленням. Другий шар слід наносити тільки після того, як перший повністю висохне. Інструменти після використання промити водою.

ІНСТРУМЕНТИ
Пензель, валик або пістолет для фарби.