KLINKIERIT

KLINKIERIT – декоративна штукатурка Силіконова штукатурну маса, призначена для декоративної обробки фасадів. Після подвійного ґрунтування стіни кольоровим ґрунтом GRUNLIT SL і нанесення його за допомогою доступних шаблонів, імітує стіну, зведену з

Ціну уточнюйте

Замовити зараз
Артикул: 79

Опис продукції

ЗАСТОСУВАННЯ
Декоративна штукатурка. призначена для декоративно-захисної обробки стін будівель, після нанесення його за допомогою доступних шаблонів, імітує стіну, зведену з клінкерної цегли, особливо рекомендується для цоколів. Крім того, може використовуватися для внутрішніх стін будівель на різних основах, таких як: бетон, штукатурки: гіпсові, цементно-вапняні, гіпсокартон.

ІНСТРУМЕНТИ
Тертка з нержавіючої сталі, наждачний папір.

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ
Поверхня повинна бути сухою і стабільною, і очищеною від домішок, які можуть послабити адгезію, особливо, від пилу, бруду, масел, жирів, залишків фарби. Слабкозв'язані частина основи потрібно відколоти, а крихкі фрагменти додатково очистити дротяною щіткою і зміцнити глибоко проникаючою ґрунтовкою GRUNLIT-G. Основа, на яку повинен наноситися KLINKIERIT, потрібно двічі заґрунтувати ґрунтом GRUNLIТ-SL для отримання задовільного кольору, який після наклеювання шаблона і накладання декоративної штукатурки буде імітувати фугу. На таким чином підготовану основу можна накладати декоративну масу. Для зміцнення зовнішнього шару і більшої достовірності імітації, ми рекомендуємо на заґрунтовану препаратом Grunlit –SL поверхню нанести масу KLINKIERIT гладко без використання шаблону кольору шва, на яку після висихання наклеїмо шаблон і нанесемо декоративну масу остаточного кольору.

СПОСІБ ВИКОРИСТАННЯ
Фабрично підготовану масу KLINKIERIT ретельно перемішати за допомогою мішалки для будівельних розчинів. Масу накладати терткою з нержавіючої сталі, для отримання однорідної гладкої поверхні. Всі нерівності, що виникли під час накладання, можна розрівняти наждачним папером після висихання маси.