Роб. день - 9.00 - 18.00 Неділя, Субота - Вихідний

Сітка 145 (Польща) -10%

Сітка 145

13.53 грн.

Сітка штукатурна (фасадна сітка) 145 г/кв.м. Щільність сітки – 145 г/кв.м. Розмір осередку – 5х5 мм Розмір рулону – 1х50 м Штукатурна сітка

Артикул :
  • 28

Сітка штукатурна (фасадна сітка) 145 г/кв.м. 5х5 мм в основному застосовується як армуючий елемент, який застосовується при внутрішніх і зовнішніх роботах (системи утеплення фасадів “Мокрим способом”): штукатурка і шпаклівка стін і стель. Штукатурна сітка використовується як армуючий матеріал, попереджає появу тріщин при висиханні, усадці будинків, перепаду температур і т.д.

Скловолокно входить до складу матеріалу з якого роблять штукатурні сітки надає велику міцність на розтягування і досить високу стійкість проти ударів, з вигляду штукатурна сітка нагадує коротенькі волокна вовни або бавовни.

Армована штукатурна сітка зі скловолокна представляє собою скловолкно. Скловолокно – це поєднання таких, здавалося не сумісних матеріалів як скло і тканина. Хімічна нейтральність, стійкість до лугу, дії вологи, міцність, в поєднанні з хорошою легкістю і гнучкістю відкривають широкі можливості для використання штукатурних сіток з скловолокна в різних областях.

Для правильного армування фасадну сітку наносять на утеплювач з нахльостом приблизно 10см. Армування утеплювача без фасадної сітки є неможливим,оскільки в тих місця де основа є не укріплена штукатурною(фасадною) сіткою клей буде відлущуватись.Для підрахунку кількості фасадної сітки на загальну систему утеплення використовують теоретичний розхід матеріалу 1м.кв. утеплення 1,1 м.кв. сітки.

Сітка штукатурна виготовляється в рулонах 1х50м і з розміром осередку від 2 мм до 10 мм .. Основною характеристикою штукатурної сітки є її щільність.