Роб. день - 9.00 - 18.00 Неділя, Субота - Вихідний

Пінопласт та комплектуючі високої якості

Зараз вже ні для кого не новина утеплення свого будинку пінопластом. За рахунок своєї ціни він виграє у мінераловатних утеплювачів і екструдованого пінополістиролу. Це унікальний теплозберігаючий матеріал, який використовується при утепленні фасадів стін будинків і їх покрівель.

Компанія СервісБуд пропонує кращі будівельні матеріали за цінами виробника. Пінопласт, представлений в каталозі, виготовлений з сучасного матеріалу. Стане кращим варіантом для утеплення любих будівель. Також у нас можна придбати необхідні комплектуючі за унікальною вартістю. Продукція сертифікована і відповідає всім вимогам стандарту по ГОСТу.

 

Переваги нашої продукції

Пінопласт від виробника - найкраща гарантія якості та запорука надійного партнерства. Широкий асортимент пінопласту необхідної щільності завжди є в наявності і під замовлення. Ми гарантуємо найкоротші терміни виконання заявок. Наш пінопласт - прекрасне економічне рішення для утеплення будівель.

Ви оціните всі переваги.

  1. Пінопласт не вбирає, і не боїться вологи. А це означає, що йому не потрібна гідроізоляція.
  2. Висока якість. Виробництво пінопласту - це вкрай складний технологічний процес, саме тому ми приділяємо особливу увагу якості продукції. Можемо з упевненістю гарантувати вам якісний і надійний матеріал, вироблений за відпрацьованою технологією від відомих європейських виробників.
  3. Низька ціна. Поставки виконуються напряму від виробника.
  4. Різні розміри листів та щільність.

Зверніть увагу на різноманітний асортимент комплектуючих – сітки, кутники, дюбеля для мінвати та пінопласту.

Постійно поповнюються запаси будівельних матеріалів, тому гарантуємо своєчасне виконання замовлень будь-якого обсягу. Наша компанія пропонує пінопласт різних фракцій. З кожним клієнтом працює персональний менеджер, який завжди готовий розповісти, скільки коштують матеріали і чи передбачені знижки.

Працюємо оперативно:

  1. подзвоніть в компанію:
  2. оформимо замовлення за 15 хвилин;
  3. доставимо максимально швидко.

Розрахунок проводиться після отриманні замовлення.

Доставка виконується по Львову та області в обговорений з вами час. При необхідності допоможемо вибрати необхідні матеріали від ваші потреби.