TERMOLEP-WU

TERMOLEP-WU – універсальний клей для мінеральної вати Клейовий розчин для приклеювання плит з мінеральної вати і виконання армуючого шару в системах теплоізоляції KOSBUD.

Ціну уточнюйте

Замовити зараз
Артикул: 69

Опис продукції

Вітаємо!!! тут вводити контент сторінки))))ІНСТРУМЕНТИ
Механічна мішалка низької швидкості, кельма, шпатель, тертка зубчата, дозатор для води. Тертка, шпатель і кельма повинні бути виготовлені з нержавіючої сталі.
СПОСІБ ВИКОРИСТАННЯ
Температура приготування розчину, а також основи і навколишнього середовища під час роботи від + 5°С до + 25°C.
Підготовка основи
Основа повинна бути міцною, чистою, сухою і з несучими властивостями. У разі старих дисперсійних основ або основ із синтетичних смол, потрібно перевірити їхню стійкість. Рекомендується зміцнення стіни препаратом GRUNLIT-WU, він поліпшить зчеплення і вирівняє поглинаючу здатність.
Підготовка продукту
Вміст мішка перемішайте механічно, за допомогою мішалки з низькою швидкістю, з близько 5 - 6 л чистої, холодної води до отримання однорідної маси і залиште на 5 хвилин для дозрівання. Почекайте 4 хвилини і перемішайте знову.
Накладання маси
Приклеювання плит
Перед монтажем на поверхню плити нанести тонкий шар клею і почекати до попереднього висихання. Після цього нанести клей на поверхню всієї плити і провести терткою з гребенем так, щоб отримати однаковий шар клею. У випадку застосування іншого методу, клей потрібно наносити таким чином, щоб він завжди покривав 60% поверхні плити. Після натискання на плиту протягом 10 хвилин ще можна змінити її положення Закріплення розпочинати не раніше, ніж через 24 години після приклеювання, для закріплення використовувати тільки дюбелі з металевим стержнем.
Виконання армуючого шару
Перед зануренням сітки на поверхню слід нанести тонкий шар клею і почекати до попереднього висихання. Після цього нанести клей на поверхню плити шаром 2-3 мм, а потім занурити в неї армуючу сітку зі скловолокна за допомогою металевої тертки, так щоб в жодній точці її не було видно. Можливі порожнини повторно зашпаклювати, а виступи стерти наждачним папером.
Зазначені параметри застосовні при температурі 23°С і 50% вологості.