TERMOLEP-U

TERMOLEP-U – універсальний клей для пінополістиролу Клейовий розчин для виконання армуючого шару в системах теплоізоляції KOSBUD і приклеювання плит з пінополістиролу.

Ціну уточнюйте

Замовити зараз
Артикул: 68

Опис продукції

ІНСТРУМЕНТИ
Мішалка низької швидкості, корзинова мішалка, зубчата тертка, гладка тертка, кельма, ємність для клею.

СПОСІБ ВИКОРИСТАННЯ
Температура приготування розчину, а також основи і навколишнього середовища під час роботи від + 5°С до + 25°C.
Підготовка основи
Основа повинна бути міцною, чистою, сухою і з несучими властивостями. У разі старих дисперсійних основ або основ із синтетичних смол, потрібно перевірити їхню стійкість і, якщо необхідно, заповнити будь-які порожнечі.
Рекомендується зміцнення стін препаратом GRUNLIT-U, він поліпшить зчеплення і вирівняє поглинальну здатність.
Підготовка продукту
Вміст мішка перемішайте механічно, за допомогою мішалки з низькою швидкістю, з близько 5 - 5,5 л чистої, холодної води до отримання однорідної маси і залиште на 5 хвилин для дозрівання. Після закінчення цього часу перемішайте знову.
Накладання маси
Приклеювання плит
Нанесіть клей кельмою у формі пляцків і смуги по периметру на плиту з пінополістиролу. Після наклеювання плити протягом 10 хвилин ще можна змінити їхнє положення. Приклеювати плити потрібно не пізніше, ніж протягом 20 хвилин з моменту нанесення клею на плиту. Клей потрібно використати протягом 1 години з моменту замішування з водою. Якщо клей за цей час загусне, необхідно його знову інтенсивно перемішати, без додавання води. До закріплення пінополістиролу потрібно приступити принаймні через 1 день, а до занурення сітки через 3 дні після приклеювання плит.

Виконання армуючого шару
На приклеєні плити нанесіть клей кельмою і вирівняйте за допомогою шпателя, а потім занурте сітку так, щоб її не було видно. Смуги армуючої тканини потрібно укладати з напуском, щонайменше, 10 сантиметрів. При необхідності, нанесіть додатковий шар клею. Після того, як клей повністю висохне (мінімум 2 дні), ви можете заґрунтувати поверхню ґрунтовкою під штукатурки GRUNLIT.
Зазначені параметри застосовні при температурі 23°С і 50% вологості.