TERMOLEP-S

TERMOLEP-S – клей для приклеювання пінополістиролу Клеєвий розчин призначений для приклеювання плит з пінополістиролу на такі основи як: комірковий бетон, керамічна цегла, бетонні, керамзитові і пісочно-вапняні блоки

Ціну уточнюйте

Замовити зараз
Артикул: 65

Опис продукції

Вітаємо!!! тут вводити контент сторінки))))

ІНСТРУМЕНТИ
Мішалка низької швидкості, корзинова мішалка, зубчата тертка, гладка тертка, кельма, ємність для клею.
СПОСІБ ВИКОРИСТАННЯ
Температура приготування розчину, а також основи і навколишнього середовища під час роботи від + 5°С до + 25°C.
Підготовка основи:
Основа повинна бути міцною, чистою, сухою і з несучими властивостями. У разі старих дисперсійних основ або основ із синтетичних смол, потрібно перевірити їхню стійкість і, якщо необхідно, заповнити будь-які порожнечі. Рекомендується зміцнити стіну препаратом GRUNLIT-U, він покращить зчеплення і вирівняє поглинальну здатність.

Підготовка продукту:
Вміст мішка перемішайте за допомогою мішалки з низькою швидкістю, з близько 5 - 5,5 л чистої, холодної води до отримання однорідної маси і залиште на 5 хвилин для дозрівання. Після закінчення цього часу перемішайте знову.
Накладання маси:
Нанесіть клей кельмою у формі "ляпух" і смуги по периметру на плиту з пінополістиролу. Після наклеювання плити протягом 10 хвилин ще можна змінити їхнє положення. Приклеювати плити потрібно не пізніше, ніж протягом 20 хвилин з моменту нанесення клею на плиту. Клей потрібно використати протягом 1 години з моменту замішування з водою. Якщо клей за цей час загусне, необхідно його знову інтенсивно перемішати, без додавання води. До закріплення пінополістиролу потрібно приступити принаймні через 1 день, а до занурення сітки через 3 дні після приклеювання плит.
Зазначені параметри застосовні при температурі 23°С і 50% вологості.