Роб. день - 9.00 - 18.00 Неділя, Субота - Вихідний

Клей для плитки -10%

Scanmix GRES - клей для керамограніту

116.67 грн.

Розчин застосовується для приклеювання (ззовні або всередині) керамічної плитки, скломозаїки, стінових або підлогових клінкерних плиток, (або інших виробів, які мають мінімальні поглинаючі якості менш ніж 3%) на несучі недеформовані основи,

Артикул :
  • 5

Scanmix GRES - клей для керамограніту

 1. Призначення

Розчин  застосовується для приклеювання (ззовні або всередині) керамічної плитки,  скломозаїки, стінових або підлогових клінкерних плиток, (або інших виробів, які  мають мінімальні поглинаючі якості менш ніж 3%) на несучі недеформовані основи,  такі як бетон, цегла, штукатурка, гіпсокартон. Завдяки збільшеній еластичності  і адгезії, розчин SCANMIX STANDART рекомендується для укладання плитки на стару  керамічну поверхню, на залишки старих клейових або мінеральних розчинів.   Також може використовуватись для кам'яної або блокової кладки при тонких швах.  Стійкий на вертикальних поверхнях. Водостійкий і морозостійкий. При особливо  великих розмірах плитки (більш ніж 30x30), або сильно профільованому нижньому  боці рекомендується нанести розчин і на плитку для попередження появи порожнеч.

Існує «зимовий»  варіант суміші, що дозволяє виконувати вищевказані роботи при температурі  -10°С.

2. Властивості

  • Товщина шару 2-10мм
  • Підвищена адгезія
  • Стійка на вертикальних поверхнях
  • Зручна у використанні
  • Високопластична
  • Морозостійка
  • Водостійка
  • Екологічно чиста

3. Підготовка основи

Основа повинна  бути суха і міцна, очищена від пилу, бруду, вапна, плям жиру або фарби. Пухкий,  неміцний шар необхідно видалити. Всі основи обробити 1-2 рази ґрунтовкою  SCANMIX. Перед укладанням плитки на стару керамічну поверхню останню треба  знежирити каустичною содою (1кг на 10л води) і змити чистою водою. Бажано  також зміцнити основу, пробивши зверху по старій плитці сітку «рабиця».

4. Проведення робіт

Плитку не  змочувати. Клеючий розчин замішують вручну або механічним способом з чистою  водою до отримання однорідної консистенції. Після 5-хвилинної витримки готовий  розчин слід перемішати ще раз. Розчин наноситься тонким шаром на підготовлену  поверхню за допомогою відповідного зубчатого шпателя (розмір зубців може  коливатися в межах 6-10мм). Наносять таку кількість розчину, щоб за 30 хвилин  встигнути приклеїти плитки. Завдяки особливим якостям розчину покладена плитка  фіксується на поверхні і до 10 хвилин можна коригувати положення плитки. Через  48 годин поверхню можна використовувати, а шви фугувати.

Важливі  відомості. При несприятливих погодних  умовах (висока температура, сухий вітер, прямі сонячні промені) час  використання нанесеного на поверхню розчину може значно скорочуватися. Для  запобігання цього рекомендуємо зволожувати поверхню основи або захищати  поверхню від прямих сонячних променів. При зниженні температури час схоплювання  збільшується.

В суміш  вливають тільки прохолодну воду. Інструмент миють чистою водою одразу ж після  використання, те саме роблять і з забрудненими плитками до/після їх укладання.

Виробник не  несе відповідальності за неправильне застосування матеріалу, а також  застосування його в цілях і умовах, не передбачених інструкцією.

5. Техніка безпеки

Не слід  виливати розчин і воду після роботи в каналізаційні труби. Бажано працювати в  гумових рукавичках. Необхідно уникати потрапляння розчину на шкіру або в очі. В  разі потрапляння розчину необхідно ретельно промити їх великою кількістю води,  так як до складу суміші входить цемент, який з водою утворює лужний розчин.

6. Термін зберігання

В сухому  приміщенні і на піддонах, в оригінальній упаковці: 12 місяців від дати  виробництва, вказаної на упаковці.

7. Упаковка

Суміш суха  упаковується в паперові мішки по 25кг.

8. Технічні характеристики

Склад суміш цементу з мінеральними наповнювачами і спеціальними домішками
Колір сірий
Максимальне зерно 0,3мм
Кількість води для замішування розчину 0,16-0, л/кг суміші
Час використання готового розчину до 4 годин
Температура повітря і основи при використанні від +5 до +30°С
Сповзання плитки відсутнє
Міцність зчеплення з основою більше 0,8 МПа
Товщина шару для:
- плитки
не більше 10мм
Розшивка після 48 годин
Витрата (в залежності від товщини нанесеного шару) від 2 до 4,5кг/м 2 /мм