Scanmix AQUASTOP

Для гідроізоляції стін підвальних приміщень, заглиблених і підземних споруджень, басейнів, балконів, відкритих терас і експлуатованих покрівель, а також резервуарів, колодязів, колекторів при закарбуванню стиків і каналізаційних труб.

Ціну уточнюйте

Замовити зараз
Артикул: 49

Опис продукції

 ПРИЗНАЧЕННЯ

Для гідроізоляції стін підвальних приміщень, заглиблених і підземних споруджень, басейнів, балконів, відкритих терас і експлуатованих покрівель, а також резервуарів, колодязів, колекторів при закарбуванню стиків і каналізаційних труб. Оброблені поверхні сприймають тиск води в декілька атмосфер; має гарні адгезійні характеристики; після набору міцності гідроізоляційного складу і його повного отвердіння поверхня придатна для подальшої обробки, фарбування, облицювання плиткою та ін.

2. ВЛАСТИВОСТІ

  • Водонепроникна
  • Швидко твердіє
  • Витримує великий тиск води
  • Зручна у використанні
  • Відсутність усадки
  • Морозостійка
  • Не горить
  • Екологічно чиста

3. ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Перед нанесенням гідроізоляційного розчину необхідно зробити механічне очищення поверхні від старої штукатурки і фарби, глинистих та мулистих нашарувань, масляних і бітумних плям і т. ін. Сухі поверхні перед нанесенням гідроізоляційного покриття повинні бути зволожені до стану, коли припиняється подальше всмоктування в них води. Через втрату вологи в процесі набору міцності гідроізоляційні властивості складу можуть суттєво знизитись. Надлишки води з горизонтальних поверхонь повинні бути вилучені. Слабкі поверхні, інтенсивно вбираючи воду, необхідно прогрунтувати. А якщо ні, надалі можливе відшарування гідроізоляційного покриття разом з ослабленим шаром.

4. ПРОВЕДЕННЯ РОБІТ

Змішати з 0,18-0,22 л/кг води до одержання однорідної густої нерозпливаючої маси. Надлишкова кількість води, добавлена в суміш, може знизити експлуатаційні показники гідроізоляції. Після 5-хвилинної витримки готовий розчин слід перемішати ще раз. Розчин наноситься на заздалегідь підготовлену поверхню за допомогою ручного інструменту або механізованим способом за наявності спеціального устаткування. По поверхні розчин розрівнюється з деяким зусиллям, з тим, щоб збільшити зчеплення матеріалу з оброблюваною поверхнею.

Примітка. Для збільшення міри зчеплення гідроізолюючого розчину з ослабленими оброблюваними поверхнями і зниження водопоглинення матеріалом основи, рекомендується заздалегідь зробити ґрунтовку ґрунтом SCANMIX. В особливих випадках рекомендується робити укладання гідроізолюючого шару на штукатурну сітку. Кількість підготовленого розчину повинна відповідати продуктивності робіт при укладанні гідроізоляційного розчину необхідної товщини і якості. У нормальних умовах необхідно використовувати свіжо приготований розчин протягом 30-40 хвилин. Тільки укладений матеріал необхідно періодично зволожувати водою або накривати захисною плівкою в початковий термін твердіння. Особливо поважно не допускати в ці терміни висихання матеріалу в жарку погоду й на протягах. Час схоплювання, що розрахований на температуру 20°С, і помітну зміну температури може значно вплинути на строки схоплювання гідроізолюючого матеріалу. Розчинна гідроізоляційна суміш наноситься не менш, ніж в 2 шари. Другий шар слід наносити на отверділий, але ще вологий попередній шар. Товщина гідроізоляційного шару повинна бути не менше 5 мм. Гідроізоляція наноситься на підготовлену поверхню шпателем в 2 шари в поперечних напрямках з інтервалом між нанесенням шарів не менше 24 годин. У ванних кімнатах гідроізоляцію крім підлоги рекомендується нанести на стіни приблизно на 5 см від підлоги.

Виробник не несе відповідальності за неправильне застосування матеріалу, а також застосування його в цілях і умовах, не передбачених інструкцією.

5. ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ

Не слід виливати розчин і воду після роботи в каналізаційні труби. Бажано працювати в гумових рукавичках. Необхідно уникати потрапляння розчину на шкіру або в очі. В разі потрапляння розчину необхідно ретельно промити їх великою кількістю води, так як до складу суміші входить цемент, який з водою утворює лужний розчин.

6. ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ

В сухому приміщенні і на піддонах, в оригінальній упаковці: 6 місяців від дати виробництва, вказаної на упаковці.

7. УПАКОВКА

Суміш суха упаковується в паперові мішки по 25 кг.

8. ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Склад: суміш цементу з мінеральними наповнювачами і спеціальними домішками
Колір сірий
Час використання готового розчину (при 20°С) 1 година
Міцність на стискання не менше 10 МПа
Лінійне розширення безусадковий
Водонепроникність через 24 години не менше 4 атм.
Рекомендована товщина покриття 3-5 мм
Витрата 2-6 кг/м2
Кількість води для замішування розчину 0,18-0,22 л/кг суміші
Готовність до експлуатації після 48 годин