Роб. день - 9.00 - 18.00 Неділя, Субота - Вихідний

Мінеральна штукатурка -10%

SCANMIX STONE МІНЕРАЛЬНА ШТУКАТУРКА 1.5 ММ

242 грн.

Фасадна та внутрішня паропроникна мінеральна декоративна штукатурка. Застосовується як декоративно захисний шар в системі утеплення SCANMIX TERM, а токож на усі рівні мінеральні основи, такі як бетон, цементно-вапняні штукатурки та гіпсокартонні п

Артикул :
  • 16

1. Призначення

Застосовується для виконання вручну зовнішніх і внутрішніх декоративних штукатурок. Можна наносити на всі рівні мінеральні основи, такі як бетон, цементно-вапняні штукатурки, гіпсокартонні плити, а також як декоративний захисний шар в системі утеплення SCANMIX TERM «Теплий Дім». Завдяки гідрофобним додаткам має водовідштовхуючий ефект, стійка до зовнішніх впливів навколишнього середовища.

2. Властивості

  • Тонкошарова декоративна обробка стін ззовні й усередині приміщень
  • Паропроникна
  • Висока адгезія
  • Зручна у використанні
  • Морозостійка
  • Водостійка
  • Екологічно чиста

3. Підготовка основи

Основа повинна бути рівна і міцна, суха, без пилу, бруду, вапна, масел, жирів, воску, залишків олійних і емульсійних фарб. Мулярні і штукатурні шари, що слабо тримаються, необхідно видалити, а нерівності вирівняти розчином SCANMIX TT. Основу заґрунтувати ґрунтом SCANMIX.

4. Проведення робіт

Суміш додають у воду і перемішують механічним способом до отримання бажаної густоти розчину. Після 5-хвилинної витримки готовий розчин слід перемішати ще раз. Розчин зберігає свої якості приблизно 1,5 години. В процесі роботи рекомендується час від часу перемішувати розчин для отримання однорідної маси. Штукатурка наноситься на підготовлену основу товщиною шару фактурного зерна за допомогою гладкої нержавіючої тертки. Надлишок розчину знімається і перемішується у відрі.

Для отримання бажаної фактури застосовуються різні інструменти (валики, щітки, терки і т.п.) в залежності від професіоналізму майстра. Час відкритої роботи залежить від поглинаючої здібності основи, температури навколишнього середовища і консистенції розчину. Під час оштукатурювання, а також висихання штукатурки оштукатурену поверхню необхідно оберігати від прямих сонячних променів, впливу вітру та дощу. Слід експериментально (для даного типу основи і даної погоди) встанови­ти максимальну поверхню, яку можна оштукатурити в одному технологічному циклі. Штукатурку треба накладати методом «вологе на вологе», не допускаючи висихання затертої партії до нанесення наступних, в іншому випадку місця з'єднання будуть помітні.

Технологічні перерви плануються із запасом (наприклад: в кутах, вигинах будівель, під водостічними трубами, на стику кольору і т. п.). Час висихання штукатурки залежить від основи, температури і відносної вологості повітря і складає приблизно 12-48 годин. Під час нанесення штукатурки та її висихання мінімальна температура навколиш­нього середовища повинна бути +5°С, а максимальна +25°С. Якщо розчин призначений під фарбування, необхідно зачекати 4-6 тижнів.

Виробник не несе відповідальності за неправильне застосування матеріалу, а також застосування його в цілях і умовах, не передбачених інструкцією.

5. Техніка безпеки

Не слід виливати розчин і воду після роботи в каналізаційні труби. Бажано працювати в гумових рукавичках. Необхідно уникати потрапляння розчину на шкіру або в очі. В разі потрапляння розчину необхідно ретельно промити їх великою кількістю води, так як до складу суміші входить цемент, який з водою утворює лужний розчин.

6. Термін зберігання

В сухому приміщенні і на піддонах, в оригінальній упаковці: 12 місяців від дати виробництва, вказаної на упаковці.

7. Упаковка

Суміш суха упаковується в паперові мішки по 25кг.

8. Технічні характеристики

Склад суміш білого цементу з мінеральними наповнювачами і спеціальними домішками
Колір білий
Максимальне зерно до 1,5мм
Кількість води для замішування розчину 0,18-0,25л/кг суміші
Час використання готового розчину до 1,5 годин
Температура повітря і основи при використанні від +5°С до +25°С
Міцність зчеплення з основою не менше 0,6МПа
Товщина шару 2мм
Морозостійкість не менше 50 циклів
Витрата (в залежності від товщини нанесеного шару) від 2 до 3кг/м2/мм