Роб. день - 9.00 - 18.00 Неділя, Субота - Вихідний

Клей для поризованих блоків -10%

SCANMIX KLADKA КЛЕЙОВА СУМІШ ДЛЯ ГАЗО-ПІНОБЛОКІВ З ПЕРЛІТОМ

97.71 грн.

Суміш SCANMIX "KLADKA" призначена для зведення зовнішніх і внутрішніх стін блоками з теплоізоляційних ячеїстих бетонів (газосилікатного бетону, пінобетону), а також із силікатних та керамічних блоків. Може виконувати функції шпаклюваль

Артикул :
  • 8

1. Призначення

Суміш SCANMIX "KLADKA" призначена для зведення зовнішніх і внутрішніх стін блоками з теплоізоляційних ячеїстих бетонів (газосилікатного бетону, пінобетону), а також із силікатних та керамічних  блоків. Може виконувати функції шпаклювальної суміші для вищевказаних матеріалів. Містить перлит.

2. Властивості

  • Товщина шару 2-8 мм
  • Зручна у використанні
  • Запобігає утворенню "мостів холоду"
  • Пластична
  • Морозостійка
  • Водостійка
  • Екологічно чиста

3. Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути чистою, міцною, сухою. Нерівності й неміцні ділянки основи потрібно зчистити, а потім вирівняти розчинною сумішшю за 24 години до початку робіт. Для поліпшення зчеплення поверхню необхідно обробити ґрунтовкою SCANMIX. Роботи з приклеювання починати не раніше, ніж через дві години після нанесення ґрунтовки.

4. Проведення робіт

Суху суміш залити чистою водою (температура води від +15 до +20°С) з розрахунку 0,16-0,20 л/кг клейкої суміші й перемішати до одержання однорідної маси без грудок за допомогою низько оборотного дриля або мішалки. Потім розчинну суміш витримати 3-5 хвилин, після чого знову перемішати. Розчинна суміш придатна до використання протягом 4-х годин.  Підготовлену суміш рівномірно нанести на контактну поверхню за допомогою кельні або сталевого шпателя і рівно розподілити зубчастим шпателем. Блоки прикласти, легко притиснувши. Приклеювання виконати протягом 20 хвилин з моменту нанесення шару розчину на основу. Після укладання блоків можна робити коригування їхнього положення протягом 10 хвилин. Час твердіння суміші залежить від типу основи, температури й вологості повітря та становить близько 24 годин.

Роботи потрібно виконувати при температурі основи від +5 до +30°С. Всі вищеназвані рекомендації найбільш ефективні при температурі +20°С та відносній вологості повітря 60%. За інших умов технологічні параметри можуть змінитися.

Виробник не несе відповідальності за неправильне застосування матеріалу, а також застосування його в цілях і умовах, не передбачених інструкцією.

5. Техніка безпеки

Не слід виливати розчин і воду після роботи в каналізаційні труби. Бажано працювати в гумових рукавичках. Необхідно уникати потрапляння розчину на шкіру або в очі. В разі потрапляння розчину необхідно ретельно промити їх великою кількістю води, так як до складу суміші входить цемент, який з водою утворює лужний розчин.

6. Термін зберігання

В сухому приміщенні і на піддонах, в оригінальній упаковці: 12 місяців від дати виробництва, вказаної на упаковці.

7. Упаковка

Суміш суха упаковується в паперові мішки по 25 кг.

8. Технічні характеристики

Склад суміш цементу з мінеральними наповнювачами і спеціальними домішками
Колір сірий
Максимальне зерно 0,3мм
Кількість води для замішування розчину 0,16-0,2 л/кг суміші
Товщина шару від 2 мм
Термін придатності розчинної суміші до 4 годин
Міцність на стиск не менше 10 МПа
Міцність зчеплення з основою (повітряно-сухі умови) не менше 0,5 МПа
Морозостійкість 50-70 циклів
Температура основи від +5 до +30°С
Температура експлуатації
Теплопроводность
від -50 до +90°С
не более 0,17 Вт/м•°C
Витрата* від 2 до 3 кг/м2/мм

* Залежить від розмірів зубців шпателя та нерівності основи (1 мішок суміші — в середньому 55 блоків з пінобетону розміром 200x300x600 мм)