Роб. день - 9.00 - 18.00 Неділя, Субота - Вихідний

Клей для мінеральної вати Welnolep-z -10%

Клей для мінеральної вати Welnolep-z

240 грн.

Артикул :
  • 168

Клей для мінеральної вати Welnolep-z MAJSTER-POL

Welnolep-z – це клейовий розчин для занурення сітки зі скловолокна на плитах з мінеральної вати. Розчин передусім призначений для виконання армувального шару у системах утеплень будинків. Клей збагачений двома типами спеціально відібраних волокон: целюлозних та поліпропіленових. Ці волокна створюють мікроармування яке запобігає виниканню тріщин та обмежує виникнення подряпин у затверділому розчині, покращує його еластичність, міцність, водонепроникність та стійкісь до низьких температур. Його також можна використовувати у якості шару під мінеральні, силіконові, силікатно-силіконові, мозаїчні штукатурки на зовні будинків.

Підготовка основи:

Основа повинна бути рівною, міцною та сухою, очищеною від різного роду забруднень що зменшують адгезію розчину, тобто пилу, вапна, жиру, залишків старих викидів, покриттів живопису. Для підвищення адгезії і ліквідації пилу, поверхню необхідно загрунтувати препаратом MajsterGrunt Універсальний або Majstergrunt Глибокопроникаючий.

Підготовка продукту:

До резервуару з певною кількістю води (5,0-5,5 літрів води на 25 кг суміші) всипати увесь вміст мішка та ретельно вимішати змішувачем/низькошвидкісним дрелем з кошовим  міксером до отримання однорідної консистенції. Через 5 хвилин після повторного вимішування розчин готовий до використання. В залежності від температури та вологості повітря готовий розчин придатний до застосування протягом приблизно 2 год. Слід звернути особливу увагу на однакове дозування води до кожної упаковки суміші. Упаковка містить готовий продукт та не слід до неї додавати інші складники, крім води.

Споживання:

Виконання армувального шару – приблизно 4,0-5,0 кг сухої суміші на 1 м2.

Умови зберігання та траспортування:

Упаковку зберігати герметично замкненою у сухому та холодному місці. Термін придатності до використання становить 9 місяців від дати виробництва, вказаної на упаковці.

Упаковка:

Паперовий мішок вентильований багатошаровий 25 кг

Склад:

WEŁNOLEP Z сухої суміші піску, портландцементу сірого, доповнення

модифікаторів, волокон та порошку редиспергуючого порошку.