Роб. день - 9.00 - 18.00 Неділя, Субота - Вихідний

Клей для мінеральної вати Welnolep-k -10%

Клей для мінеральної вати Welnolep-k

197 грн.

Артикул :
  • 169

Клей для мінеральної вати Welnolep-k MAJSTER-POL

Welnolep-k це еластичний, стійкий до дії низьких температур та води цементний розчин;паропроникний з високою міцністю зчеплення, призначений для клеєння плит з мінеральної вати на зовні будинків. Його можна також використовувати для шпаклювання та заповнення невеликих порожнин.

Підготовка основи:

Основа повинна бути рівна, міцна та суха, не містити різні забруднення, які зменшують адгезію розчину, а саме: куряву, вапно, жир, залишки старих відшарованих малярних покриттів. З метою збільшення адгезії та ліквідації запиленості поверхню потрібно заґрунтувати препаратом MajsterGrunt Універсальний або MajsterGrunt Глибокопроникаючий.

Підготовка продукту:

До резервуару з певною кількістю води (5,0-5,5 літрів води на 25 кг суміші) всипати увесь вміст мішка та ретельно вимішати змішувачем/низькошвидкісним дрелем з кошовим  міксером до отримання однорідної консистенції. Через 5 хвилин після повторного вимішування розчин готовий до використання. В залежності від температури та вологості повітря готовий розчин придатний до застосування протягом приблизно 2 год. Слід звернути особливу увагу на однакове дозування води до кожної упаковки суміші. Упаковка містить готовий продукт та не слід до неї додавати інші складники, крім води.

Споживання:

Споживання клею залежить від ступеню рівності основи та зазвичай знаходиться в межах 5,0-6,0 кг сухої суміші на 1 м2.

Умови зберігання та транспортування:

Упаковку зберігати герметично замкненою у сухому та холодному місці. Термін придатності до використання становить 9 місяців від дати виробництва, вказаної на упаковці.

Упаковка:

Паперовий мішок вентильований багатошаровий 25 кг