Роб. день - 9.00 - 18.00 Неділя, Субота - Вихідний

Клей ПВА 5кг Primus

151 грн. 166,1 грн.

Клей для плитки
Клей для плитки - різновиди і особливості.
Залежно від передбачуваної поверхні облицювання, і від особливостей її використання, вибирають клей для плитки з акцентом на ті чи інші фізико-хімічні властивості складу.

1. Клей для плитки підвищеної адгезії і міцності.
У тому випадку, якщо облицювальними матеріалами для поверхні є вироби з виключно гладеньким, такі як скло, пластик, папір гладкий з двох сторін кахельна плитка - рекомендований епоксидний клей. Цей клей також бажаний для кріплення плитки в місцях з підвищеним навантаженням на поверхню - громадські установи, салони, спортклуби.

Епоксидний клей для плитки, незважаючи на свою відносну дорожнечу, максимально надійно приклеює облицювальні матеріали. Крім того, даний клей для плитки з успіхом застосовується і для зовнішніх робіт з облицювання, оскільки при перепадах температур не втрачає своїх клеять властивостей.

2. Еластичний клей для плитки.
Такий вид клею обов'язковий до застосування на тих поверхнях, які потенційно схильні до деформацій, навіть мінімальним. Наприклад - ДСП, теплі підлоги, які прогинаються при навантаженні, пінополістирольні плити. Саме для того, щоб облицьована плиткою поверхня не тріснула через незначні прогинів підстави, клей для плитки повинен володіти підвищеними показниками еластичності.

3. Водонепроникний і термостійкий клей для плитки
Оскільки в житлових приміщеннях, як правило, плиткою облицьовують ванні кімнати, кухні і домашні басейни, безумовно, клей для плитки повинен мати водонепроникні властивості. Практично всі представлені на ринку клеї для плитки для домашнього використання є вологостійкими.

Кухня ж, а саме місця біля плити і духовки, вимагають застосування термостійкого клею для плитки. Однак, до питання підбору термостійкого клею потрібно підходити з особливою уважністю. Дуже важливо, щоб при регулярному нагріванні клею під плиткою, не відбувалося виділення токсичних речовин. Тому завжди вимагайте від виробника або продавця сертифікати якості та відповідності на купується клей.