Роб. день - 9.00 - 18.00 Неділя, Субота - Вихідний

Пінопласт, сітка та комплектуючі

Пінопласт та комплектуючі високої якості

Зараз вже ні для кого не новина утеплення свого будинку пінопластом. За рахунок своєї ціни він виграє у мінераловатних утеплювачів і екструдованого пінополістиролу. Це унікальний теплозберігаючий матеріал, який використовується при утепленні фасадів стін будинків і їх покрівель.

Компанія СервісБуд пропонує кращі будівельні матеріали за цінами виробника. Пінопласт, представлений в каталозі, виготовлений з сучасного матеріалу. Стане кращим варіантом для утеплення любих будівель. Також у нас можна придбати необхідні комплектуючі за унікальною вартістю. Продукція сертифікована і відповідає всім вимогам стандарту по ГОСТу.

 

Переваги нашої продукції

Пінопласт від виробника - найкраща гарантія якості та запорука надійного партнерства. Широкий асортимент пінопласту необхідної щільності завжди є в наявності і під замовлення. Ми гарантуємо найкоротші терміни виконання заявок. Наш пінопласт - прекрасне економічне рішення для утеплення будівель.

Ви оціните всі переваги.

  1. Пінопласт не вбирає, і не боїться вологи. А це означає, що йому не потрібна гідроізоляція.
  2. Висока якість. Виробництво пінопласту - це вкрай складний технологічний процес, саме тому ми приділяємо особливу увагу якості продукції. Можемо з упевненістю гарантувати вам якісний і надійний матеріал, вироблений за відпрацьованою технологією від відомих європейських виробників.
  3. Низька ціна. Поставки виконуються напряму від виробника.
  4. Різні розміри листів та щільність.

Зверніть увагу на різноманітний асортимент комплектуючих – сітки, кутники, дюбеля для мінвати та пінопласту.

Постійно поповнюються запаси будівельних матеріалів, тому гарантуємо своєчасне виконання замовлень будь-якого обсягу. Наша компанія пропонує пінопласт різних фракцій. З кожним клієнтом працює персональний менеджер, який завжди готовий розповісти, скільки коштують матеріали і чи передбачені знижки.

Працюємо оперативно:

  1. подзвоніть в компанію:
  2. оформимо замовлення за 15 хвилин;
  3. доставимо максимально швидко.

Розрахунок проводиться після отриманні замовлення.

Доставка виконується по Львову та області в обговорений з вами час. При необхідності допоможемо вибрати необхідні матеріали від ваші потреби.

Клей для плитки


Клей для плитки - різновиди і особливості.
Залежно від передбачуваної поверхні облицювання, і від особливостей її використання, вибирають клей для плитки з акцентом на ті чи інші фізико-хімічні властивості складу.

1. Клей для плитки підвищеної адгезії і міцності.
У тому випадку, якщо облицювальними матеріалами для поверхні є вироби з виключно гладеньким, такі як скло, пластик, папір гладкий з двох сторін кахельна плитка - рекомендований епоксидний клей. Цей клей також бажаний для кріплення плитки в місцях з підвищеним навантаженням на поверхню - громадські установи, салони, спортклуби.

Епоксидний клей для плитки, незважаючи на свою відносну дорожнечу, максимально надійно приклеює облицювальні матеріали. Крім того, даний клей для плитки з успіхом застосовується і для зовнішніх робіт з облицювання, оскільки при перепадах температур не втрачає своїх клеять властивостей.

2. Еластичний клей для плитки.
Такий вид клею обов'язковий до застосування на тих поверхнях, які потенційно схильні до деформацій, навіть мінімальним. Наприклад - ДСП, теплі підлоги, які прогинаються при навантаженні, пінополістирольні плити. Саме для того, щоб облицьована плиткою поверхня не тріснула через незначні прогинів підстави, клей для плитки повинен володіти підвищеними показниками еластичності.

3. Водонепроникний і термостійкий клей для плитки
Оскільки в житлових приміщеннях, як правило, плиткою облицьовують ванні кімнати, кухні і домашні басейни, безумовно, клей для плитки повинен мати водонепроникні властивості. Практично всі представлені на ринку клеї для плитки для домашнього використання є вологостійкими.

Кухня ж, а саме місця біля плити і духовки, вимагають застосування термостійкого клею для плитки. Однак, до питання підбору термостійкого клею потрібно підходити з особливою уважністю. Дуже важливо, щоб при регулярному нагріванні клею під плиткою, не відбувалося виділення токсичних речовин. Тому завжди вимагайте від виробника або продавця сертифікати якості та відповідності на купується клей.