Роб. день - 9.00 - 18.00 Неділя, Субота - Вихідний

Гіпсокартон БЕЛГІПС вологий 12,5мм(1.2х2.5) -10%

Гіпсокартон Белгіпс вологий 12,5мм(1.2х2.5)

142.4 грн.

Гіпсокартон є сучасним будівельним матеріалом, що замінює ДСП, дошку і фанеру, - міцний, легкий і вогнетривкий. З його допомогою швидко і просто зводити стіни без цегли і розчинів. Він застосовується і при швидкому зведені дерев’яних будинків,

Артикул :
  • 30

Гіпсокартон Rigips(Польща) представлений у таких розмірах: 1200*2500*9,5; 1200*2500912,5; 1200*2500*12,5вологостійкий. 

Гіпсокартон використовують при різних оздоблювальних роботах: декоруванні труб, утаєнні електропроводки, пристрої ніш і підвісних стель. Стандартний гіпсокартон призначений для приміщень з вологістю не більше 70% і умовою, що такою вона буде не більше 10 годин на добу.

До складу гіпсокартону входить гіпсова панель, яка володіє позитивними технічними і фізико-біологічними параметрами. Матеріали виготовлені з гіпсу мають дихати, що виключає можливість конденсації вологи і утворення грибку.

Гіпс - вогнетривкий матеріал, не горить і не містить токсичних елементів, які могли б виділиться в повітря при нагріванні. Кислотність гіпсу така ж як кислотність шкіри людини.

Але як цикл виробництва і промисловості використання гіпсу, як і сам готовий матеріал в процесі експлуатації, матиме різні впливи на стан довкілля та здоров’я людини, що залежить від технології виробництва та вмісту хімічних речовин у складі гіпсокартону, які застосовуються в якості пластифікаторів.

Екологічна сертифікація та маркування гіпсокартону підтверджує його покращені експлуатаційні та екологічні характеристики на усіх етапах життєвого циклу.