Роб. день - 9.00 - 18.00 Неділя, Субота - Вихідний

Гіпсокартон

Гіпсокартон високої якості – купити у Львові


Гіпсокартон - універсальний будівельний матеріал з щільним облицюванням. Застосовується для ремонту всередині приміщень, що мають середній рівень вологості, може використовуватися для формування декоративних елементів будь-яких форм, вирівнювання стін і стель, створення підвісних стель і міжкімнатних перегородок.

Сьогодні гіпсокартон - один з найпопулярніших матеріалів, що застосовуються в будівництві. Матеріал має невелику вагу і при цьому достатню міцність, що забезпечує легкість і надійність виготовлених конструкцій. В обробці відкриває великі можливості для реалізації дизайнерських ідей. Поверхня гіпсокартона забезпечує легке кріплення керамічної плитки, шпалер і якісну адгезію штукатурки і фарби. Купити гіпсокартон по вигідними цінами, оптом і в роздріб з доставкою можна в інтернет-магазині СервісБуд.

 

Сфери використання матеріалу

Гіпсокартон найчастіше застосовується:

 1. для влаштування підвісних, в тому числі багаторівневих стель;
 2. обшивки і вирівнювання стін;
 3. створення внутрішніх перегородок;
 4. виготовлення декоративних конструкцій;
 5. оформлення ніш і арок.

 

Види матеріалу вражають різноманіттям

 1. ГКЛ. Стандартний будівельний матеріал, що використовується для обробки і ремонту приміщень, де температура і вологість не перевищують норми.
 2. ГКЛП. Вогнестійкий матеріал, який отримують армуванням гіпсового шару і просоченням поверхні листа антипіренами. Гіпсокартон такого виду використовують для обробки промислових приміщень, горищ, шахт, електрощитових.
 3. ГКЛВ. Цей матеріал стійкий до підвищеної вологості. Гідрофобні властивості забезпечуються спеціальними просоченнями картону і добавкою в гіпс силіконових гранул і антигрибкових речовин. Для кращого захисту рекомендується додатково нанести на лицьову сторону водостійке покриття.
 4. ГКЛВО. Матеріал поєднує в собі вогне- і вологостійкість, застосовується при обробці приміщень з високою температурою і вологістю.

 

Переваги використання

 1. Безпека. Гіпсокартон не містить токсинів і не виділяє їх в навколишнє середовище.
 2. Гнучкість. Попереднє розм'якшення дозволяє згинати листи. Це важливо при створенні криволінійних конструкцій.
 3. Простота монтажу. Легко кріпиться до металевого чи дерев'яного каркаса або безпосередньо до поверхні. Монтаж не вимагає складного обладнання.
 4. Простота обробки. Гладка поверхня не вимагає додаткового вирівнювання. Такий лист можна фарбувати, обклеювати шпалерами, оформляти штукатуркою.
 5. Приваблива вартість. Ціна гіпсокартону цілком доступна, що обумовлює затребуваність такого матеріалу при проведенні оздоблювальних робіт.

 

Щоб купити гіпсокартон, потрібно залишити заявку на сайті компанії або зателефонувати нам. Вартість гіпсокартону вказана в каталозі. Гарантуємо оперативну доставку по Львову та області.