Роб. день - 9.00 - 18.00 Неділя, Субота - Вихідний

Біозахист для дерева Primus 10л

Біозахист для дерева Primus 10л

134.63 грн.

Біозахист для дерева Primus 10л

Наявність :
  • в наявності
Артикул :
  • 107

Біозахист «PRIMUS» сильний антисептик для захисту деревини від біологічного руйнування, від грибка гниття і цвілі на дереві, захист деревини від появи шашеля, короїд і інших комах і деревних жуків в дереві.

Просочення біозахисту «PRIMUS» для захисту деревини, яка експлуатується в складних атмосферних умовах і використовується під дахом і на відкритих деталях будинків, але без контакту з землею, (крокви, даху, опори, паркани і огорожі, несучі конструкції будинку з дерева, дерев'яні конструкції під відкритим небом і ін.). Біозахист глибоко проникає в деревину, захищаючи від всіх комах шкідників і жуків древоточцев, шашеля короеда появи цвілі і гниття на дерев'яних конструкціях.

Спосіб застосування:

Просочення слід наносити при плюсовій температурі повітря основа повинна бути сухе і чисте, вільне від лакофарбових покриттів. Просочення можна наносити на поверхню пензлем, валиком, садовим розпилювачем, фарбопультом або зануренням в ванну. Уникати нанесення в вітряну погоду, а також під впливом прямих сонячних променів, тому що висока швидкість висихання зменшує глибину просочування деревини.