Роб. день - 9.00 - 18.00 Неділя, Субота - Вихідний

Системи утепленя підлог

Якщо ви мешканець першого поверху багатоповерхового будинку, або ви живете в приватному будинку, в якому немає підвалу, то проблема холодної підлоги повинна бути вам добре знайома.
Напевно, особливо це стосується приватного будинку або дачного будиночка. Холодне повітря важче теплого, воно опускається вниз, саме тому підлога у квартирах, як правило, холодні, навіть при нормальній загальній температурі в приміщеннях.

Утеплення підлоги, є одним з елементів загальної концепції утеплення приватного будинку, або утеплення квартири в багатоповерхівці, лише з різницею в нюансах та елементах загального утеплення. Якщо в приватному будинку або утеплюючи дачний будиночок, потрібно звернути увагу на утеплення даху, то в квартирі - це утеплення лоджії або балкона. Тобто, тільки комплексне вирішення питання теплозбереження дозволить вам добитися бажаного результату.

Саме тому утеплення підлоги в своєму житлі є дуже актуальним питанням для багатьох людей. Сучасні технології дозволили застосовувати в наших оселях водяні та електричні системи теплих підлог, але їх монтаж - справа рук фахівців, завдання teplo.ntk.com.ua полягає в тому, щоб допомогти вам рекомендаціями про те, як утеплювати підлогу у вашому будинку своїми руками.
 

Особливості утеплення підлоги

Отже, для початку вам необхідно знати, які технології і матеріали застосовуються для утеплення підлог.

Для підлоги в квартирі. На сьогоднішній день широко поширений ізолон, який просто укладають на поверхню підлоги, приклеюють скотчем, а зверху вже можна укладати ламінат або паркет. Така технологія утеплення підлоги досить проста і її зможе виконати практично будь-хто.

Можливе утеплення підлоги пінополістиролом або спіненим поліетиленом, які також є чудовими теплоізоляторами. Зверху на утеплювач монтується монтажна сітка, яка заливається бетонною стяжкою. Така підлога буде не тільки теплою, але і надміцною.

Також є актуальним в квартирах утеплення підлог листами фанери берези, ДСП і ДВП. Ці матеріали для утеплення підлоги досить ефективні, завдяки теплоізоляційним властивостям дерева.

Утеплення підлоги в приватному будинку, яке виконано на лагах, супроводжується заповненням порожнеч між лагами утеплювачем, в ролі якого відмінно підходять скловата і мінеральна вата. Зверху лаги закриваються фольгованим пінополіетиленом або полістиролом. Щоб обов'язково укріпити стики підлоги і стін, коли проводиться утеплення дерев'яної підлоги, використовують монтажну піну. Крім того, не можна забувати, що перед укладанням дерев'яного покриття, укладається ще й шар пароізоляційного матеріалу.

У випадку, коли необхідно провести утеплення підлоги в дерев'яному будинку або на верхніх поверхах багатоповерхових будинків, де підлога досить тепла сам по собі, найчастіше використовують просто потовщений лінолеум з тепло і звукоізолюючим прошарком, який розкочують на підлозі, прикріплюючи при необхідності будівельним степлером. Лінолеум можна сміливо замінити килимовим покриттям.

Тепла підлога. Ви також можете ризикнути і спробувати провести утеплення бетонної підлоги, змонтувавши сучасну систему теплої підлоги своїми руками. Для цього на поверхню укладається шар теплоізоляційного матеріалу, потім шар алюмінієвої фольги, що відбиває тепло, зверху охайно укладають нагрівальний кабель, і все це заливається бетонною стяжкою, поверх якої вже можна укладати декоративне покриття. За такою технологією ви можете сміливо провести утеплення підлоги в будинку, на дачі або на балконі, якщо хочете приєднати його до житлової частини квартири, що дуже модно останні кілька років.

Як варіант, тонкий екранований спінений поліетилен в рулонах можна використовувати як утеплюючий шар під будь-яке декоративне покриття, тим самим, здійснивши утеплення підлог своїми руками, без залучення фахівців. Якщо ж у вас виникають якісь питання в процесі утеплення, ви завжди можете знайти на них відповіді на сторінках нашого ресурсу.

Отже, утеплення підлоги в будинку і квартирі своїми руками можна провести у чотири етапи: по-перше, підготувати поверхню, очистивши її від попереднього покриття, по-друге, укласти утеплювач згідно обраної технології утеплення, по-третє, зафіксувати його степлером або бетонною стяжкою, і, нарешті, закрити його зверху декоративним покриттям, надавши підлозі закінченого вигляду. І, після проведених заходів, ви спокійно можете розраховувати на те, що зима не принесе вам сюрпризів і новорічних подарунків у вигляді великого рахунку за теплоносії.

Наша команда

відповість на усі ваші запитання!

Сергій

(067) 314-19-39

Оля

(067) 672-25-51

Максим

(067) 488-76-38