Роб. день - 9.00 - 18.00 Неділя, Субота - Вихідний

Помилки при утепленні фасадів

У наші дні коли опалення наших будинків коштує далеко не дешево, утеплення фасадів стає однією з найактуальніших тем у будівництві. Технологій для здійснення цього море , а от докладної інформації мало , ще менше інформації про можливі неприємності які можуть зустрітися в процесі утеплення. Так вже склалося що «мокрий метод утеплення фасадів» став найпопулярнішим на Україні з усіх методів утеплення фасадів.
У цій статті ми не будемо описувати технологію утеплення фасадів « мокрим методом» . У цій статті ми розглянемо найчастіші помилки при утепленні фасадів.

Деякі майстри стверджують що достатньо прибити утеплювач до стіни дюбелями і все, клей не потрібен. У системах утеплення фасадів, клей для приклеювання утеплювача відіграє ключову роль. 95% відсотків успішного утеплення будинку безпосередньо залежить від клею для утеплювача Цілком можливо, що фасад утеплений без використання клею для утеплювача простоїть пару років. Але ж ми розбудовуємо не на два три роки а мінімум на 15 років.

2) якщо ви приклеїли пінопласт то негайно його армуйте. Не можна залишати відкритим на фасаді. Чим довше пінопласт буде відкритим на фасаді, тим швидше він зруйнується під дією сонячних променів і опадів. Тому перед початком утеплення ретельно сплануйте свій бюджет так щоб коштів вистачило на армуючий шар. Декоративною обробкою можна зайнятися на наступний рік.

3) Не намагайтеся приклеювати утеплювач сумішами які для цього не призначені. Через 3 місяці такий фасад розтріскається, а ще через рік його доведеться переробляти. Не допускайте подібних рішень, використовуйте матеріал згідно його призначенню.

Що виходить коли замість клею для утеплювача використовують звичайний клей для плитки. Добре тримається? А тепер питання: Хто все це буде виправляти? А головне за чий рахунок?

4) Сітка для армування утеплювача повинна бути лугостійкою і мати щільність не менше 160 гр/м2 з вічком 5/5 мм. Не використовуйте сітку для внутрішніх робіт, або низької щільності. Оскільки цементний розчин це лужне середовище, тому зазвичай не щільна і не лугостійка сітка просто зруйнується під дією цементу і про армований ефект можна забути.

5) Не економте на пінопласті. Пінопласт для утеплення фасадів повинен бути як мінімум 50мм товщиною і щільністю не менше 25. Пінопласт з товщиною менше 50мм не дасть очікуваного теплоізоляційного ефекту, а пінопласт з низькою щільністю просто з часом розсипеться.

В принципі це всі основні моменти на яких хотілося б акцентувати.

 

Наша команда

відповість на усі ваші запитання!

Сергій

(067) 314-19-39

Оля

(067) 672-25-51

Максим

(067) 488-76-38