Роб. день - 9.00 - 18.00 Неділя, Субота - Вихідний

Кварцова грунтівка

Кварцова грунтівка адгезійна - грунтувальна фарба на основі високоеластичної і міцної акрилової дисперсії з кварцевим наповнювачем для підготовки основи перед виконанням всередині будинку або в системі утеплення фасаду пінопластом акрилових та мінеральних декоративних штукатурок: Короїд, Шуба (Баранчик, Камінцева), Мозаїка і т.п. Також дана грунт-фарба виконує функції Бетоноконтакта або так званого Антибетона - призначена для попередньої обробки гладких, щільних основ: керамічної плитки, олійної фарби, бетону, скла тощо - перед нанесенням штукатурки для стін, перед шпаклюванням, перед стяжкою підлоги, перед приклеюванням плитки керамічної або керамогранітної, перед приклеюванням пінопласту і т.д.

Адгезійна грунтівка кварцова захищає основи, покращує адгезію та перешкоджає появі плям на поверхні високоякісних штукатурок, зумовлених особливостями основ: не допускає просвітів сірого клею для пінопласту в жолобках структури Короїд на основі білого цементу, не допускає неоднорідності декоративного шару, виконаного зернистою мозаїчною штукатуркою (мармуровою або кварцовою крихтою). До того ж, кварцовий ґрунт підсилює схоплюваність стартової штукатурки (гіпсової або цементної) до бетону або олійної основи, значно підвищує адгезію, а значить і надійність, при малярних роботах по бетону, старій плитці або олійним фарбам. Ця грунт-фарба виконує і функції звичайної грунтівки універсальної: зміцнює поверхню, збирає пил, вирівнює водопоглинання основи.

Грунтівка Scanmix - це полімерна дисперсія з дрібношліфованим лугостійким кварцовим піском, призначена для підготовки щільних поверхонь з низьким водопоглинанням під оштукатурювання при внутрішніх роботах. Грунтівка т особливо рекомендована для обробки щільних стін з монолітного бетону, для поверхонь збірних залізобетонних виробів, стельових з/б плит перекриття, гіпсокартонних та OSB плит. Застосування грунтівки забезпечує відмінну адгезію, позбавляє від необхідності зняття старої штукатурки або масляної фарби. Крім того, застосування грунтівки бетоноконтакт (антибетон) ефективне за необхідності шпаклювання металевих закладних деталей, приклеюванні "плитка на плитку" і т.п.

Наша команда

відповість на усі ваші запитання!

Сергій

(067) 314-19-39

Оля

(067) 672-25-51

Максим

(067) 488-76-38