Роб. день - 9.00 - 18.00 Неділя, Субота - Вихідний

Кутники

Кутовий алюмінієвий або пластиковий профіль, обклеєний склосіткою, призначений для захисту кутів будинків від пошкоджень, надають можливість рівного виведення кутів.

Кутник з сіткою накладається на теплоізоляційну плиту (мінеральна вата або пінопласт) або вклеюється в свіжонакладену штукатурку, зашпакльовується, і утримує вертикальний або горизонтальний рівні. Використання таких кутників значно полегшує будівельні роботи, зменшує витрати часу при монтажі теплоізоляційних плит і виведенні кутів фасадних систем “Мокрим способом “

Профіль PVC кутовий з армованою сіткою для зовнішніх систем теплоізоляції фасадів необхідний елемент для армування кутів.

Пластиковий куточок перфорований необхідний для перекриття полістирольних плит або швів утеплювача на укосах і кутах. Він дозволяє значно посилити зовнішні укоси фасаду, прискорює процес утеплення, полегшує працю по штукатурці внутрішніх кутів. Також з його допомогою можна виключити можливість появи тріщин, захистити штукатурку від руйнування.
Основна частина профілю фасадний куточок ПВХ- склосітка.
Вона прикріплюється до пвх з сіткою профілем по всій його довжині за допомогою спеціального обладнання. Причому для цих цілей використовується спеціальна склосітка, просочена розчином стійким до лугів, що містяться в штукатурці.
 

Властивості пвх кутника перфорованого:
з сіткою

 Перфорований Кутник з сіткою здатний значно компенсувати температурні навантаження, а також перепади вологості;

Куточок пвх з сіткою, на відміну від металевого, не схильний до впливу корозії. Одним словом, він практично вічний;

Фасадний кутник перфорований значно скоротить час витрачений на виконання фасадних робіт;

Пвх перфорований профіль значно посилює конструкції, що складаються з декількох шарів: армуючих сіток, утеплювача, Термоплівки і декоративної штукатурки;

Запобігає руйнуванню шару штукатурки і не допускає утворення тріщин на кутах;

 

 

Наша команда

відповість на усі ваші запитання!

Сергій

(067) 314-19-39

Оля

(067) 672-25-51

Максим

(067) 488-76-38