Роб. день - 9.00 - 18.00 Неділя, Субота - Вихідний

Клей до пінопласту

 

Scanmix TERM FIX «Теплий Дім»

 
1. Призначення
2. Властивості
3. Підготовка основи
4. Проведення робіт
5. Техніка безпеки
6. Термін зберігання
7. Упаковка
8. Технічні характеристики
 

1. Призначення

Суміш використовується в системі утеплення фасадів «легким мокрим» методом для приклеювання пінополістирольних плит. Паропроникна. Еластична, має дуже добре зчеплення з несучою основою і пінополістирольною плитою. Можливе використання для приклеювання на стіни або підлогу керамічної плитки, скломозаїки і порцелянових плиток, клінкерних і кам'яних плиток.

2. Властивості

  • Паропроникна
  • Висока адгезія
  • Зручна у використанні
  • Високопластична
  • Морозостійка
  • Водостійка
  • Екологічно чиста

3. Підготовка основи

Розчин SCANMIX TERM FIX добре кріпиться до несучих поверхонь. Поверхня повинна бути суха і міцна, очищена від пилу, бруду, плям жиру й масел і інших, що послаблюють зчеплення, речовин. Неміцні шари, що не тримаються, необхідно прибрати. При наявності дефектів і нерівностей на поверхні основи рекомендується вирівняти стартовою шпаклівкою SCANMIX ТТ. Всі основи обробити 1-2 рази ґрунтовкою SCANMIX.

Рекомендується перевірити зчеплення зразків пінополістирольної плити з основою. Через З дні перевірити надійність зчеплення на відрив.

4. Проведення робіт

Клеючий розчин SCANMIX TERM FIX перемішують вручну або механічним способом до отримання однорідної консистенції. Після 5-хвилинної витримки готовий розчин слід перемішати ще раз, після чого розчин можна використовувати на протязі 4 годин. Роботи проводити при температурі основи від +5 до +30°С. Коли розчин схоплюється, його треба оберігати від замерзання, швидкого висихання і дощу. Всі рекомендації ефективні при температурі основи +20°С і відносній вологості 60%. Для приклеювання теплоізоляційних плит клеючий розчин наноситься по периметру плит смугою (шириною 4-5 см). В центрі плити формується 6-8 плям, висотою не менше 1 см і діаметром біля 10 см. Це дає можливість подальшого вирівнювання плит відносно одна одної. Площа, вкрита SCANMIX TERM FIX, повинна складати не менше 40% від площі плити. Наносити клеючий розчин на всю поверхню зубчатого шпателя із зубцями 8x8 або 10x10 мм можна лише маючи рівну основу. Розчин не повинен попадати на торці плит, надлишки розчину необхідно видалити.

Спочатку бажано зробити рівною стороною шпателю тонкий контактний шар по периметру пінополістирольної плити в місцях, де будуть формуватися плями розчину. Це значно полегшить роботу по монтажу плит. До виготовлення армованого шару штукатурки необхідно приступати через 72 години після приклеювання плит. В суміш вливати тільки прохолодну воду.

Інструменти повинні бути вимиті відразу після закінчення роботи.

Виробник не несе відповідальності за неправильне застосування матеріалу, а також застосування його в цілях і умовах, не передбачених інструкцією.

5. Техніка безпеки

Не слід виливати розчин і воду після роботи в каналізаційні труби. Бажано працювати в гумових рукавичках. Необхідно уникати потрапляння розчину на шкіру або в очі. В разі потрапляння розчину необхідно ретельно промити їх великою кількістю води, так як до складу суміші входить цемент, який з водою утворює лужний розчин.

6. Термін зберігання

В сухому приміщенні і на піддонах, в оригінальній упаковці: 12 місяців від дати виробництва, вказаної на упаковці.

7. Упаковка

Суміш суха упаковується в паперові мішки по 25 кг.

** Витрата продукту залежить від нерівності основи і кваліфікації виконавця

8. Технічні характеристики

Склад: суміш цементу з мінеральними наповнювачами і спеціальними домішками
Колір сірий
Максимальне зерно 0,3 мм
Кількість води для замішування розчину 0,16-0,2 л/кг суміші
Час використання готового розчину до 4 годин
Температура повітря і основи при використанні від +5 до +30°С
Міцність зчеплення з основою більше 0,8 МПа
Товщина шару до 25 мм
Витрата (в якості клею для плит) 4-6 кг/м 2 /мм

Наша команда

відповість на усі ваші запитання!

Сергій

(067) 314-19-39

Оля

(067) 672-25-51

Максим

(067) 488-76-38