Роб. день - 9.00 - 18.00 Неділя, Субота - Вихідний

Економимо гроші – утеплюємо з ISOVER

Сьогодні утеплення оселі має дуже важливе значення, адже газ - дуже дорогий! Багато людей пам’ятають скловату «совєтських» часів – колючу, неприємну на дотик та сипучу, до того ж із поганими теплоізолювальними властивостями.

Нові технології дали змогу виробляти скловату, яку можна брати чи не голими руками. Саме таким теплоізолювальним матеріалом від найпопулярнішого виробника мінеральної скловати – французького концерну «Saint-Gobain» (торгова марка ISOVER) утеплено кожен третій будинок у Європі. Матеріали ISOVER пройшли перевірку часом і заслужили довіру та повагу мільйонів людей з усього світу.

ISOVER легкий, екологічно чистий (виготовляється із розплаву скла та мінеральних компонентів), зручний у роботі матеріал і, основне, найкраще теплоізолює!

Лише 100 мм легкої вати ISOVER за своїми теплоізолювальними характеристиками здатні замінити собою громіздкі стіни з цегли чи бруса!

Виробляючи вату понад 75 років, ISOVER досяг найвищої якості серед виробників теплоізоляції. У цьому переконались уже мільйони людей у світі та Україні.

Високу якість продукції ISOVER забезпечує багатоступеневий контроль якості при її виробництві. Рівномірний розподіл волокон гарантує однорідність конструкції, а отже, уся поверхня теплоізолювального шару матиме однаковий рівень теплоізоляції.

Унікальна технологія виробництва волокна ISOVER забезпечує його гнучкість, пружність і стійкість до переламування. Завдяки таким властивостям мінеральна вата ISOVER надійно експлуатується у вертикальних, похилих та горизонтальних конструкціях.

Високий рівень паропроникності забезпечує швидке висихання дерев’яних конструкцій та здоровий мікроклімат у приміщенні.

Широкий асортимент теплоізоляційних матеріалів ISOVER дає змогу використовувати їх для ізоляції даху, перекриття, стін, перегородок, підлог, фасадів та саун. Матеріали ISOVER випускаються в плитах та рулонах, що робить їх придатними для застосування у найрізноманітніших конструкціях.

Для теплоізоляції похилих покрівель чи мансард найкраще підійде спеціалізований продукт ISOVER Похила Покрівля, що має підвищену вологостійкість – 0,08 кг/м2.

У перегородках та перекриттях слід використовувати матеріал ISOVER ЗвукоЗахист, який забезпечує найкращий рівень захисту від шуму.

Для ізоляції бань та саун ISOVER пропонує спеціальний матеріал із фольгою ISOVER Сауна.

Завдяки спеціальним розмірам (ширина рулонного матеріалу становить 1220 мм, плитного – 610 мм) матеріали ISOVER встановлюються в каркас із обтисненням матеріалу, без додаткових кріплень, надійно і міцно тримаються в конструкції та зберігають свої теплоізоляційні властивості з плином часу.

Незаперечні переваги ISOVER

Вата ISOVER легка, негорюча, екологічна, безпечна для здоров’я людей та навколишнього середовища. Еластичність та зручні розміри дають можливість її легко встановлювати, а герметична та стиснена упаковка економна при транспортуванні. Саме вата ISOVER дозволить зекономити ваші кошти на опалення взимку та створить комфорт влітку.

Як правильно утеплювати?

Для даху, перекриття та стін рекомендуємо скловату ISOVER у рулонах або плитах. Матеріал також є чудовим шумоізолятором, тому рекомендовано його використання у перегородках.

При укладанні необхідно добре захистити утеплювач від вологи паро- та гідроізоляційними матеріалами. Для забезпечення кращого утеплення слід використовувати вату більшої товщини. Наприклад, для утеплення даху бажана товщина теплоізоляції має становити 200-250 мм.

Ви можете підрахувати економічний ефект від утеплення вашого будинку, використовуючи калькулятор економії, розміщений на сайті www.isover.ua

Наша команда

відповість на усі ваші запитання!

Сергій

(067) 314-19-39

Оля

(067) 672-25-51

Максим

(067) 488-76-38